Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • koaala

Koaala – realistlik loomafiguur

4,90

Vaatamata välimusele ja asjaolule, et teda tuntakse ka kui Koaala, on koaalad tegelikult kukkurloomad, kuid on selle spetsiaalselt kohandatud imetajate perekonna seas nii eristuvad, et nad on klassifitseeritud oma teadusrühma. Koaalia on üks Austraalia tuntuim loom ning Uus-Lõuna-Walesi suguharude keeles tähendab koala “ei joo”. Koaala on esmaklassiline ronija ja võib elada mitu aastat puude otsas maa peale laskumata.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

 

Ainult 1 laos

Tootekood: koaala-loomafiguur-387105 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 6,5 cm x 3 cm x 5,7 cm.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

8   197
20   79
24   281
8   70