Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Hetkel otsas!

Koaala – realistlik loomafiguur

4,90

Vaatamata välimusele ja asjaolule, et teda tuntakse ka kui Koaala, on koaalad tegelikult kukkurloomad, kuid on selle spetsiaalselt kohandatud imetajate perekonna seas nii eristuvad, et nad on klassifitseeritud oma teadusrühma. Koaalia on üks Austraalia tuntuim loom ning Uus-Lõuna-Walesi suguharude keeles tähendab koala “ei joo”. Koaala on esmaklassiline ronija ja võib elada mitu aastat puude otsas maa peale laskumata.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Hetkel otsas!

Tootekood: koaala-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.048 kg
Mõõtmed 6.5 × 3 × 5.7 cm

Instagram