Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Klounkala realistlik loomafiguur

Klounkala – realistlik loomafiguur

4,90

Klounkalad elavad ühes rühmas, kuhu kuuluvad pesitsevad isased ja emased ning hulk nooremaid isaseid klounkalu. Kõik klounkalad on sündinud isastena ja arendavad eneses vajaduse korral naiste suguelundid. Kui merianemoonide rühma kuuluv emane sureb, muutub domineeriv isane emaseks.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

 

Laos

Tootekood: klounkala-387090 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 8 cm x 2.5 cm x 4.5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

3   72
8   147
5   189
8   134