Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • must karu
  • musta karu kutsikas

Karupoeg – realistlik loomafiguur

3,40

Mustad karud erinevad teistest kiskjatest, kuna nende suus olevad hambad pole kohanenud liha närimiseks, vaid hoopis taimestiku peenestamiseks. Kuid nii suure looma taimetoidul elus püsimiseks peab karu söömisele kulutama tohutult palju aega ja tarbima teadaolevalt päevas kümneid tuhandeid pähkleid ja marju. Kuna nad veedavad umbes poole päevast toitu otsides ja süües, tarbib keskmine Must Karu selle aja jooksul igas sekundis pähkli või marja.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Ainult 2 laos

Tootekood: karupoeg-loomafiguur-387287 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 6 cm x 2 cm x 4 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

5   25
8   198
20   79
24   281