Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • valge kärp realistlik loomagfiguur

Kärp, valge – realistlik loomafiguur

3,40

Kärp on väikeimetaja, kes kuulub nirkide perekonda. Neid võib leida Põhja-Ameerika, Euroopa ja Aasia subarktilistest ja arktilistest osadest. Valge kärp elab metsades, soodes, põõsastes ja jõgede läheduses, nad on teretulnud paljudes kogukondades, kuna neil on võime kahjureid hävitada. Kahjuks satuvad nad sageli jahimeeste sihikule oma moetööstuses endiselt populaarse karusnaha tõttu. Sellest hoolimata on nende arvukus looduses endiselt suur ja stabiilne.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

 

Ainult 1 laos

Tootekood: valge-kärp-387164 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 8.5 cm x 1.5 cm x 3.5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

3   73
8   147
5   189
8   134