Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • kärp
Hetkel otsas!

Kärp – realistlik loomafiguur

3,40

Hoolimata asjaolust, et tänapäeval peetakse kärpi liigiks, mida väljasuremine ei ähvarda, on mure nende pärast seoses elupaikade kadumise tõttu. Inimesed on aastate jooksul küttinud neid karusnaha, kuid ka liha pärast.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Hetkel otsas!

Tootekood: kärp-387187 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 8,5 cm x 1,5 cm x 3,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

5   17
8   197
20   79
24   281