Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • känguru realistlik loomafiguur
Hetkel otsas!

Känguru – realistlik loomafiguur

5,90

Känguru on Austraalia ja Uus-Guinea saare põlisloom. Kuigi kängurusid nähakse sageli rühmadena kogunemas, on kängurud üldiselt üsna üksildased imetajad. Kängurutel on ees sügav kott, milles poegi kanda, kängurupoega nimetatakse joey‘ks. Kängurud söövad taimi, pähkleid, marju ja putukaid, mida nad otsivad põuases kõrbes.

 

Hetkel otsas!

Tootekood: känguru-387022 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 13 cm x 4 x 9 cm.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

3   73
8   147
5   189
8   134