Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Kaljukotkas
  • 387027 – kaljukotkas
  • 387027 – kaljukotkas 1
Hetkel otsas!

Kaljukotkas – realistlik loomafiguur

5,90

Kotkad on domineerivad kiskjad ja neid tuntakse röövlindudena. Kotkad toituvad väiksematest lindudest, nahkhiirtest, väikeimetajatest ja kaladest. Kotkas on tuntud oma uskumatu nägemise poolest, see on nii hea, et kotkas näeb maas hiirt ilmselt juba siis, kui ta on veel kõrgel taevas.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

 

Hetkel otsas!

Tootekood: kaljukotkas-387027 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 15 cm x 8 cm x 5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

 

Instagram

3   71
8   147
5   189
8   134