Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Realistlikud loomafiguurid
  • Kaelkirjak realistlik loomafiguur
Hetkel otsas!

Kaelkirjak – realistlik loomafiguur

7,90

Kaelkirjak on pika kaelaga sõralisest imetaja, kelle kodu asub Sahara-taguse Aafrika avametsades. Kaelkirjakul on üheksa tunnustatud alamliiki, mis esinevad erinevates geograafilistes asukohtades ja erinevad mõnevõrra nende täppisarnaste tähiste värvi ja mustri poolest. Isasloom on 4,8–5,5 m, emasloom 3,9–4,5 m kõrge. Isaslooma kaal on kuni 900 kg, emasloomal 550–700 kg. Kaelkirjaku kaela pikkus ulatub kuni kahe meetrini, jalad on peaaegu sama pikad. Esijalad on tagajalgadest pikemad. Pea on suhteliselt väike, silmad on suured ja pikkade ripsmetega, need kaitsevad teravate akaatsiaokaste eest.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale realistlikule puslele “Savann”.

Toote avapilt: www.instagram.com/niloclub

Hetkel otsas!

Tootekood: kaelkirjak-loomafiguur-387006 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 13,75 cm x 3,75 cm x 13,75 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

 

Instagram

6   165
20   78
24   281
8   70