Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Hetkel otsas!

Jõehobupoeg – realistlik loomafiguur

3,40

Jõehobu on suur imetaja, keda leidub Sahara-taguses Aafrika jõgedes ja järvedes. Hoolimata nende välimusest arvatakse, et jõehobu on vaaladega kõige tihedamalt seotud, kuna arvatakse, et neil kahel oli ühine esivanem, mis eksisteeris umbes 54 miljonit aastat tagasi.

Mõõdud: 7,5 cm x 2 cm x 3 cm

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale puslele “Savann”.

Hetkel otsas!

Tootekood: jõehobu-poeg-loomafiguur-387246 Kategooria:

Instagram

3   199
3   72
11   162
17   103