Jänes – realistlik loomafiguur

3,40

Jänesed on väikesed imetajad, keda looduslikult leidub Euroopas, Lõuna-Aafrikas, Sumatras ja Jaapanis. Neid leidub sageli ka Lähis-Ida kõrbepiirkondades, kus jänesed asustavad kõrbete rohelisemaid osi, sest ellujäämiseks on piisavalt toitu ja vett.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

2 laos

Tootekood: jänes-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.01 kg
Mõõtmed 6 × 2 × 3.5 cm