Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Jack Russelli terjer realistlik loomafiguur

Jack Russell terjer – realistlik loomafiguur

4,90

Jack Russelli terjer aaretati Inglismaal umbes 200 aastat tagasi rebaste jahtimiseks on tuntud ka kui elav, iseseisev ja tark väike koer. Ta on võluv ja armastav, kuid samas ka nõudlik. Sobilik ainult kogenud koeraomanikele!

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile või puslele “Lustakad kutsikad”.

 

Ainult 1 laos

Tootekood: jack-russell-loomafiguur-387286 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 6,5 cm x 2,25 cm x 5,25 cm.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

3   41
2   64
3   61
7   93