Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • jääkaru 387183

Jääkaru – realistlik loomafiguur

5,90

Jääkaru on suur karuliik, kes elab Põhja-Jäämeres asuvatel jääväljadel. See on maailma suurim karuliik (välja arvatud Alaskal leitud KodiakBrown karud, kes võivad ulatuda sarnastesse suurustesse), kus isased kaaluvad sageli umbes 600 kg. Jääkarude nimi tähendab tegelikult “merekaru”, kuna nad veedavad teadaolevalt mitte ainult palju aega ranniku lähedal, vaid on ka tugevad ja võimekad ujujad, keda on märgatud kuni 160 km kaugusel lähimast jääst või maast.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale puslele “Veealune maailm” ja “Arktika“.

Laos

Tootekood: jääkaru-loomafiguur-387183 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 13 cm x 4 cm x 6 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

6   164
20   78
24   281
8   70