Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Istuv karu – LH (1)
  • grisli karu
  • karu
Hetkel otsas!

Karupoeg, istuv – realistlik loomafiguur

3,40

Grislikaru, kes elab Põhja-Ameerikas, on nii inimeste kui ka loomade seas halb maine, kuna grisli on teadaolevalt agressiivne ja väga territoriaalne. Karude suuruse tõttu pole teada ühtegi Põhja-Ameerika imetajat, kes rööviks loomulikult temalt, muutes ta äärmiselt domineerivaks kiskjaks.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Hetkel otsas!

Tootekood: istuv-grisli-loomafiguur-387217 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 4 cm x 3,5 cm x 5,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

5   17
8   197
20   79
24   281