Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Realistlik loomafiguur ilves
  • realistlik loomafiguur ilves
Hetkel otsas!

Ilves – realistlik loomafiguur

4,90

Ilves on imetaja, kuid on teada, et ilves ronib saagi püüdmiseks sageli puude otsa või ujub veekogudes. Ilves kütib väikeimetajaid, linde ja kalu, kuid eelistab võimalusel pidada jahti suurematele imetajatele nagu põhjapõder, hirv ja põder.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile või puslele “Eesti metsloomad”.

Hetkel otsas!

Tootekood: ilves-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.023 kg
Mõõtmed 9 × 2 × 4 cm

Instagram