Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • hunt realistlik loomafiguur
  • hunt loomafiguur
Hetkel otsas!

Hunt – realistlik loomafiguur

4,90

Hunti peetakse jääaja ellujääjaks ja seetõttu pärineb ta umbes 300 000 aasta tagusest ajast. Hunti peetakse kodukoera esivanemaks, kes aretati valikuliselt kutsikatele omaste tunnuste aretamiseks ja täiskasvanud huntide mitte nii inimsõbralike omaduste kõrvaldamiseks.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Hetkel otsas!

Tootekood: hunt-loomafiguur-387025 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 10 cm x 2,5 cm x 6 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

5   25
8   198
20   79
24   281