Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Kalidsdeili hobuse loomafiguur

Hobune – Klaidsdeili tõug – realistlik loomafiguur

7,90

Klaidsdeili hobune on raskeveohobuse tõug, mis on pärit Lanarkshire’i piirkonnast Šotimaal. Klaidsdeili hobuseid kasutatakse endiselt raskeveo- ja rakendihobustena, aga peamiselt peetakse neid hobi- ja näitusehobustena. Tänapäeval harrastatakse nendega üha enam hobiratsutamist ja nad on võimelised ka koolisõiduks.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale realistlikele pusledele farmiloomadest ja hobusest.

 

Ainult 1 laos

Tootekood: Klaidsdeili-hobune-loomafiguur-laiguline-387085 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 15 cm x 4 cm x 10,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

1   45
3   33
9   241
5   52