Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Hetkel otsas!

Hirvevasikas – realistlik loomafiguur

3,40

Eestis arvatakse praegu elavat 1400–1500 hirve, ta on peamiselt levinud Hiiumaal, Saaremaal ja Lõuna-Eesti maakondades, kuid üksikuid isendeid võib kohata pea igas maakonnas. Hirved söövad peamiselt lehti, nad on söömise osas väga valivad ja seetõttu kulutavad hirved palju aega võrsete, lehtede, heintaimede ja puuviljade valimisele, mis on kergesti seeditavad.

Mõõdud: 6 cm x 1,5 cm x 5 cm

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Hetkel otsas!

Tootekood: hirvevasikas-loomafiguur-387036 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.01 kg
Mõõtmed 6 × 1.5 × 5 cm

Instagram

3   207
3   72
11   162
17   103