Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • hiir - realistlik loomafiguur
Hetkel otsas!

Hiir – realistlik loomafiguur

3,40

Hiir on väike näriline, kes on levinud peaaegu igas riigis. Hiirt leidub kõigis maakera nurkades, sealhulgas Antarktika osades. Paljudele inimestele meeldib tänapäeval hiirt lemmikloomana pidada tema väiksuse ja vaikse temperamendi tõttu.

 

Hetkel otsas!

Tootekood: hiir-387235 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 6.5 cm x 3 cm x 3 cm

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

3   72
8   147
5   189
8   134