Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Hiidpanda poeg – realistlik loomafiguur

3,40

Pandad ei söö peamiselt vaid bambusevõrseid ja lehti, vahel harva ka nad muud taimestikku, kalu või väikeloomi, kuid bambus moodustab nende menüüst  99 protsenti. Pandad söövad kiiresti,  palju ja veedavad süües umbes 12 tundi päevas. Põhjuseks on see, et nad seedivad ainult umbes viiendiku söödust ning üldiselt pole bambus eriti toitev.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

3 laos

Tootekood: hiidpanda-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.01 kg
Mõõtmed 8 × 3.5 × 3 cm

Instagram