Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Hetkel otsas!

Grislikaru – realistlik loomafiguur

5,90

Grislikaru on pruunkaru alamliik, kes elab Põhja-Ameerikas, tal on halb maine nii inimeste kui ka loomade seas, kuna grisli on teadaolevalt agressiivne ja väga territoriaalne. Grisliarude suuruse tõttu pole teada ühtegi Põhja-Ameerika imetajat, kes looduses teda oluliselt ohustaks, muutes grislist äärmiselt domineeriva kiskja.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Hetkel otsas!

Tootekood: grislikaru Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.106 kg
Mõõtmed 12 × 4.5 × 6.5 cm

Instagram

1   55
1   43
15   185
6   39