Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Realistlikes suurustes loomadega raamat
  • Realistlikus suuruses loomapiltidega raamat
  • Montessori raamaturiiul ja raamatud

“Elutruud loomad” realistlik raamat

13,40

Oled sa kunagi hundiga silmitsi seisnud? Või hirvega palgest palgesse kohtunud? Vaimustavate ja elutruude illustratsioonidega raamatus saab vaadelda 15 looma nende elusuuruses.

Kõik loomad muidugi raamatusse ei mahu. Sellistel juhtudel on ainult nägu kujutatud elusuuruses. Tervet looma näeb vähendatud kujul sellest järgneval leheküljel. Raamatud on kujutatud ka looma üksikud elusuuruses kehaosad, näiteks karu võimas käpp, ilvese teravad hambad või punahirve sarved. Muu hulgas on juttu siilist, metskitsest, rebasest, oravast, mägrast, kirjurähnist, metsseast, kaelushiirest, pesukarust, kodukakust ja pasknäärist. Iga looma juures on ülevaade tema eluviisist ja käitumisest ning põnevaid teadmisi tema eripärast ja loomusest.

Antud raamatu juurde leiab väga laias valikus ka realistlikke loomafiguure, mis aitavad raamatus olevaid loomi veelgi paremini ilmestada. Leiad loomad siit.

Tulenevalt toote suurest populaarsusest, võib kohati tarne olla kuni kaks nädalat, väga vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

3 laos

Tootekood: elutruud-loomad-raamat-8277 Kategooria:

Kirjeldus

  • Lehekülgi: 56
  • Mõõdud: 353x257x11 mm

Lisainfo

Mõõtmed 35.3 × 25.7 × 1.1 cm

Instagram

1   55
1   43
15   185
6   39