Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Delfiin – realistlik loomafiguur

4,90

Üldiselt on teada, et sellel Musta mere delfiinil on rahulik ja mänguline temperament, eriti inimeste ümber. Indiviididena ei ole nad oma olemuselt agressiivsed, kuid kui nad tunnevad end ohustatuna, kasutavad oma tohutut nina enda kasuks, mis hirmutab soovimatuid ründajaid.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale puslele “Veealune maailm”.

3 laos

Tootekood: delfiin-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.045 kg
Mõõtmed 13 × 5 × 4.5 cm

Instagram