Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • dalmaatsiakoer

Dalmaatsia koer – realistlik loomafiguur

4,90

Tuntud lastefilmide staar on selle kleenukese ja sportliku koeratõu ajalugu juba pikka aega! See koeraliik alustas treenerikoerana, kuid on töötanud ka paljudes muudes ametites, sealhulgas olles läbi ajaloo jahimees, tuletõrjujakoer ja tsirkuseartist. Sama võluv kui filmides, armastab ta olla osa kõigest, mida tema pere teeb.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile või puslele “Kutsikad”.

Laos

Tootekood: dalmaatsia-loomafiguur-387248 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 9 cm x 3 cm x 7,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

8   197
20   79
24   281
8   70