Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Border Collie koer – realistlik loomafiguur

4,90

Kuigi border collie peamine roll on olla töökoer siis siiski on selle tõu koerad lemmikloomadena üha populaarsemad. Border collie´d on väga nõudlikud, energilised lemmikloomad, kellel on parem olla majapidamistes, kus pakutakse neile palju liikumist ja tööd.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale puslele “Kutsikad”.

1 laos

Tootekood: collie-loomafiguur Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.02 kg
Mõõtmed 7.5 × 2.5 × 5 cm

Instagram

1   55
1   43
15   185
6   39