Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Aafrika elevant
Hetkel otsas!

Aafrika elevant – realistlik loomafiguur

7,90

Aafrika elevandid on Maa suurimad maismaaloomad. Nad on Aasia sugulastest veidi suuremad ja neid saab tuvastada suuremate kõrvade järgi (Aasia elevantidel on väiksemad, ümarad kõrvad.) Elevandikõrvad kiirgavad soojust, et aidata neid suuri loomi jahutada, kuna mõnikord on Aafrika kuumus liiga suur. Elevandid armastavad vett ja naudivad duši all käimist, imedes vett oma londi sisse ja pihustades seda endale peale.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale realistlikule puslele “Savann”.

Hetkel otsas!

Tootekood: aafrika-elevant-loomafiguur-387189 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 13,5 cm x 8,5 cm x 10,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

 

Instagram

6   161
20   78
24   281
8   70